BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Rozsiewacze

Serwis nawozowy online

Düngerdatenbank

W naszym banku danych  mogą Państwo sami zasięgnąć informacji o nastawach rozsiewaczy nawozów AMAZONE. Po wprowadzeniu kilku danych otrzymają Państwo odowiednie informacje o nastawach.

Rozsiewacz odśrodkowy ZA-X Perfect

Zentrifugalstreuer ZA-X Perfect

Kompaktowe i płaskie zbiorniki o pojemności od 600 do 1750 litrów. Precyzyjny obraz wysiewu przy szerokościach roboczych od 10 do 18 metrów.

Rozsiewacz odśrodkowy ZA-M

Zentrifugalstreuer ZA-M

Pojemności od 1.000 do 3000 litrów. Szerokości robocze od 10 do 36 metrów.

Rozsiewacz odśrodkowy ZA-M profis

Zentrifugalstreuer ZA-M profiS

Seryjnie z systemem ważenia online, pakietem Tronic (AMATRON+), zbiorniki o wielkości od 1.500 do 3000 litrów. Do ścieżek technologicznych od 10 do 36 metrów.

Rozsiewacz odśrodkowy ZA-TS

Düngerstreuer ZA-TS

Wysokowydajny rozsiewacz o szerokości roboczej od 18 do 54 metrów, pojemność zbiornika 1.700 do 4.200 litrów. Ze zintegrowanym, mechanicznie obsługiwanym zestawem do rozsiewu granicznego AutoTS.

Rozsiewacz wielkopowierzchniowy ZG-B

Großflächenstreuer ZG-B

Wyższe wydajności powierzchniowe ze zbiornikami o pojemności od 5500 do 8200 litrów. Szerokości robocze od 10 do 36 metrów.

Rozsiewacz odśrodkowy ZG-TS

Amazone Düngerstreuer ZG-TS

Wysokowydajny rozsiewacz wielkopowierzchniowy o szerokości roboczej od 18 do 54 metrów, pojemność zbiornika 5.500 i 8.200 litrów. Ze zintegrowanym, mechanicznie obsługiwanym zestawem do rozsiewu granicznego AutoTS.

Rozsiewacz odśrodkowy ZA-XW Perfect

Zentrifugalstreuer ZA-XW Perfect

Bardzo wąski kształt zbiornika tylko 1 metr, do kultur specjalnych. Wielkości zbiornika od 500 do 700 litrów, szerokości robocze od 10 do 18 metrów z układem do wysiewu rzędowego 2 do 5 metrów.

Wysiew graniczny i krawędziowy

Grenz- & Randstreuen

AMAZONE oferuje już program chroniącego środowisko wysiewu granicznego i krawędziowego.

GPS-włącznik - automatyczne włączanie sekcji szerokości

GPS-Switch

Za pomocą włącznika GPS, Amazone oferuje bazujące na GPS, w pełni zautomatyzowane sterowanie wszystkimi sekcjami szerokości opryskiwaczy polowych i rozsiewaczy nawozów. Jeśli założone jest pole wzgl. jego granice są znane, kierowca może po włączeniu trybu automatyki, w pełni skoncentrować się na jeździe. Na nawrotach oraz na połączeniach przejazdów np. na klinach pola następuje wyłączenie odpowiednich sekcji szerokości.