BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Serwis / Doradztwo

Zadowolenie klientów jest naszym najważniejszym celem.

Stawiamy tutaj na naszych kmpetentnych, niezawodnych przedstawicieli handlowych. Są oni partnerami rolników i przedsiębiorców także w sprawach dotyczących serwisu. Jeśli do rozwiązania są wyjątkowo złożone zagadnienia, do Państwa dyspozycji jest zespół serwisowy AMAZONE. Poprzez link "Poszukiwanie sprzedawcy" bardzo łatwo znajdą Państwo najbliższego partnera serwisowego AMAZONE.

Portal-części zamienne

Ersatzteil-Portal

W portalu części zamiennych AMAZONE mają Państwo swobodny dostęp do katalogów części zamiennych maszyn AMAZONE. Mogą się tu Państwo poinformować w zakresie różnych części zamennych i jeśli to konieczne, bezpośrednio je zamówić.

Portal-Info

Info-Portal

Portal Info oferuje szerokie spektrum dokumentacji i informacji takich, jak na przykład instrukcje, prospekty i video.

Serwis nawozowy online

Düngerdatenbank

W naszym banku danych  mogą Państwo sami zasięgnąć informacji o nastawach rozsiewaczy nawozów AMAZONE. Po wprowadzeniu kilku danych otrzymają Państwo odowiednie informacje o nastawach.

Serwis nawozowy APP

DüngeService-App auf iPhone

Amazone proponuje swój serwis nawozowy także jako aplikację na smartphon. W ten sposób, zależnie od typu maszyny, szerokości roboczej, rodzaju nawozu i dawki rozsiewu można zawsze sprawdzić precyzyjne wartości nastaw dla otwarcia zasuw oraz ustawienia kąta tarcz rozsiewających.

Informacje serwisu nowozowego

DüngeService

Jako jeden z największych producentów rozsiewaczy nawozów w Europie, podajemy tu Państwu informacje o naszym serwisie nawozowym. Oferujemy Państwu także możliwość wykonania testów laboratoryjnych Państwa nawozów, usługi Mobil i planowanie nawożenia.

Maszyny pokazowe i używane

Vorführ- und Gebrauchtmaschinendatenbank

W banku danych obejmującym maszyny pokazowe i używane znajdą Państwo maszyny, które sprzedawane mogą być zarówno poprzez przedstawicielstwa AMAZONE jak też przez osoby prywatne. Mają tu Państwo możliwość zapoznana się z danymi dotyczącymi maszyn oraz, w razie konieczności, możliwość skontaktowania się z oferentem.

Gwarancja i wnioski o usługi gwarancyjne - portal RMA

Garantie- und Gewährleistungsantrage - RMA-Portal

W wypadku gwarancji i / lub usług gwarancyjnych mogą Państwo korzystać z naszego portalu RMA. Oprócz tego, rozwiązywanie takich spraw jest wtedy łatwiejsze i znajduje zautomatyzowaną drogę do AMAZONE.

Wirkstoffmanager ACURA

Wirkstoffmanager ACURA

Unser Programm ACURA hilft Ihnen bei der Zusammenstellung von Spritzmischungen für AMAZONE-Pflanzenschutzspritzen.

Przelicznik wydajności

AMAZONE Leistungsrechner

Przelicznik wydajności AMAZONE pozwala na przeliczanie danych dotyczących  pracy w odniesieniu do decyzji inwestycyjnych.