BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Strefa dealera

Szanowni partnerzy handlowi / partnerzy serwisowi,

aby umożliwić Państwu bezpieczną, efektywną, szybką i zorientowaną na przyszłość współpracę z AMAZONE-Werken , to na stronie partnerów handlowych znajdą Państwo wszystkie portale serwisowe niezbędne do takiej współpracy, jak np. portal części zamiennych, portal Info lub system wiadomości i wiele więcej.       

Program AMAZONE E-Learning

AMAZONE E-Learning Programm

AMAZONE E-Learning oferuje interaktywne szkolenie operatorów, w którym operator poznaje może samodzielnie, poza zwykłym czasem pracy interaktywnie trenować obsługę maszyn na PC lub tablecie.

Gwarancja i wnioski o usługi gwarancyjne - portal RMA

Garantie- und Gewährleistungsantrage - RMA-Portal

W wypadku gwarancji i / lub usług gwarancyjnych mogą Państwo korzystać z naszego portalu RMA. Oprócz tego, rozwiązywanie takich spraw jest wtedy łatwiejsze i znajduje zautomatyzowaną drogę do AMAZONE.

Konfigurator maszyn

AMAZONE Maschinen-Konfigurator

Przy pomocy konfiguratora maszyn AMAZONE można stworzyć swoją indywidualną maszynę  AMAZONE na bazie wzorców zamówień (cennik dealera) albo też w trybie eksperta (cennik bazowy), ze wsparciem znajdującego się tam mechanizmu regulacji/wiedzy ekspertów, zaczynając od oferty a kończąc na zamówieniu.

Portal-części zamienne

Ersatzteil-Portal

W portalu części zamiennych AMAZONE mają Państwo swobodny dostęp do katalogów części zamiennych maszyn AMAZONE. Mogą się tu Państwo poinformować w zakresie różnych części zamennych i jeśli to konieczne, bezpośrednio je zamówić.

Portal-Info | Pobieranie

Info-Portal

Prospekty, tabele rozsiewu, linki internetowe i wiele więcej - w portalu Info znajdują się gotowe do bezpłatnego przeglądania i pobierania liczne dokumenty Amazone.

Wyposażenie dealera

Vertriebspartner-Identifikation

Przydatne w handlu: Flagi reklamowe, bannery, podstawy do prospektów itd.

Portal marketingu

Marketing-Portal

Tutaj znajdują się gotowe do pobrania wszystkie ważne materiały, dokumenty oraz pliki ilustracji przeznaczone do celów marketingowych partnerów handlowych Amazone.