BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Opryskiwacz zawieszany UF teraz także o szerokości roboczej 30 m

Pobierz pakiet

Proszę kliknąć na zdjęcie powiększyć 

Nowością oferowaną przez Amazone dla opryskiwaczy zawieszanych UF jest belka polowa Super-S2 dostępna teraz w szerokości roboczej 30 m. Mimo ogromnej szerokości roboczej jej wymiary transportowe to jedynie 2,4 m szerokości oraz 3,05 m wysokości.

Wyjątkowa, profilowa budowa belek polowych Amazone o wielokrotnie giętych elementach wykonanych ze stali oraz aluminium sprawia, że ta nowa belka jest bardzo lekka i stabilna. Przy redukowanym składaniu do 24 m, 18 m i 13 m można elastycznie wykorzystywać ją w systemach ścieżek technologicznych co 30 m, 24 m, 18 m oraz 12 m.

Nowa belka polowa Super-S2 ze swoją szerokością znakomicie nadaje się do wykorzystania pełnego potencjału zawieszanego opryskiwacza UF w kombinacji ze zbiornikiem czołowym FT. Przy pojemności maksymalnie 2.800 l zespół jest tak samo wydajny, jak opryskiwacz zaczepiany lub samojezdny ze zbiornikiem o identycznej pojemności. Zespół świetnie sprawdza się przy pracy na mniejszych polach o nieregularnym kształcie, gdzie jest znacznie zwrotniejszy niż opryskiwacz zaczepiany. Oprócz tego wyraźnie lepsza jest trakcja i stabilność ciągnika podczas oprysku na zboczach. Połączenie ze zbiornikiem czołowym jest znakomitą alternatywą dla opryskiwaczy samojezdnych klasy 3.000 litrów przede wszystkim ze względu na koszty inwestycji.