BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

DLG-Ranking firm 2016: Ponownie najlepsze oceny dla Amazone

Proszę kliknąć na zdjęcie powiększyć 

W rankingu firm DLG za rok 2016 zakłady Amazone ponownie spisały się doskonale. Z 50 punktami przedsiębiorstwo zajęło 4 miejsce wśród niemieckich producentów maszyn rolniczych. Tym samym przedsiębiorstwo w dalszym ciągu wyróżnia się wśród producentów średniej wielkości. Miejsca 1 do 3 zajmują Fendt (60 punktów), Claas oraz John Deere z 57 i 53 punktami.

Załoga Amazone jest dumna, że w Niemczech zalicza się ponownie do najlepszych przedsiębiorstw produkujących maszyny zawieszane. Cel pracy pozostaje taki sam. Podejmować wszystkie wyzwania, aby w przyszłości być jeszcze lepszym. Dotyczy to techniki, jakości, przyjaznej obsługi maszyn oraz serwisu tak, aby pozostać na czele a tym samym być zawsze blisko klienta i jego oczekiwań.

Poprzez prowadzony od 20 lat ranking firm, Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG) bada, jaki jest stopień znajomości ważniejszych marek w zakresie techniki rolniczej w Niemczech. Podstawą są telefoniczne ankiety przeprowadzone wśród rolników we wrześniu 2016 roku.

Wyliczony na podstawie tych ankiet indeks marki obejmuje cztery zakresy dotyczące wiedzy o marce, lojalność marki, działań rynkowych i obrazu rynkowego, wpływające na ogólną ocenę przedsiębiorstwa.