BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Technika nawożenia

Serwis nawozowy online

Düngerdatenbank

W naszym banku danych o nawozach mogą Państwo sami zasięgnąć informacji o zaleceniach dla nastaw rozsiewaczy nawozów AMAZONE. Po wprowadzeniu kilku danych otrzymają Państwo odowiednie informacje o nastawach.

Rozsiewacz zawieszany ZA-X Perfect

Zentrifugalstreuer ZA-X Perfect

Kompaktowe i płaskie zbiorniki o pojemności od 600 do 1750 litrów. Precyzyjny wysiew przy szerokościach roboczych od 10 do 18 metrów.

Rozsiewacz zawieszany ZA-M

Zentrifugalstreuer ZA-M

Pojemności od 1.000 do 3000 litrów. Szerokości robocze od 10 do 36 metrów.

Rozsiewacz zawieszany ZA-V

Amazone-Düngerstreuer ZA-V

Rozsiewacz zawieszany ZA-V jest dostępny ze zbiornikiem o pojemności od 1.400 do 4.200 l a jego prędkości robocze sięgają 30 km/h.

Rozsiewacz zawieszany ZA-TS

Düngerstreuer ZA-TS

Rozsiewacz zawieszany ZA-TS jest produkowany w wersjach ze zbiornikami o pojemności od 1400 l do 4200 l i wyposażony w nowy układ rozsiewu TS. Zastosowanie układu rozsiewu TS pozwala na uzyskanie szerokości roboczej do 54 m przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego obrazu rozsiewu granicznego, dzięki czemu rozsiewacz ZA-TS wyposażony w system ISOBUS jest absolutnym liderem wysokowydajnego rozsiewu.

Rozsiewacz zaczepiany ZG-B

Großflächenstreuer ZG-B

ZG-B ze zbiornikami o pojemności 5500 l i 8200 l firmy AMAZONE to wydajne rozsiewacze zaczepiane, umożliwiające ekonomiczny i ekologiczny rozsiew nawozów mineralnych i wilgotnych.

Rozsiewacz zaczepiany ZG-TS

Amazone Düngerstreuer ZG-TS

Pracując rozsiewaczem zawieszanym ZG-TS 01 o pojemności zbiornika 7500 l lub 10 000 l można osiągnąć przy szerokościach roboczych do 54 m i prędkościach roboczych do 30 km/h jeszcze lepszą wydajność powierzchniową.

GPS-Switch - automatyczne włączanie sekcji szerokości

GPS-Switch

GPS-Switch w połączeniu z odbiornikiem GPS umożliwia przełączenia dokładnie w określonych pozycjach (włączanie, wyłączanie, włączanie sekcji szerokości) dla opryskiwaczy polowych, rozsiewaczy nawozów i siewników pneumatycznych.