BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Dziękujemy Państwu za wizytę w Amazone!

Proszę kliknąć na zdjęcie powiększyć 

Pod tym linkiem znajdą Państwo obszerną galerię zdjęć z niedawnych targów Agritechnica.

Około 450.000 fachowców, z czego ponad 100.000 z zagranicy zjawiło się od 12. do 18. listopada 2017 na specjalistycznych targach Agritechnica w Hanowerze. Liczba gości na liczącym 2.700 m² stanowisku Amazone w hali 9 była tak wielka, jak nigdy przedtem. Cały zespół Amazone dziękuje za to i za mnóstwo interesujących rozmów wszystkim klientom, interesantom i partnerom handlowym.

Zainteresowanie zwiedzających podzieliło się równomiernie na wszystkie 60 wystawianych maszyn z zakresu kompetencji Amazone. Szczególną uwagę przyciągało 26 pokazywanych po raz pierwszy innowacji, wśród nich liczne, kompletnie nowo skonstruowane typy produktów. Okazało się, że większość klientów chce inwestować w maszyny rolnicze, które pracują jeszcze precyzyjniej i oferują jeszcze wyższy komfort obsługi. Temat cyfryzacji odgrywał na stanowisku Amazone bardzo ważną rolę i cieszył się wielkim zainteresowaniem w dotychczasowych oraz przyszłych rozwiązaniach w dziedzinie, którą zestawiono pod wspólną nazwą „AMAZONE 4.0“.

Do szczególnych wydarzeń targowych należało oficjalne przekazanie dla Amazone trzech srebrnych medali za innowacje. Srebrny medal nr. 1 otrzymaliśmy za stworzone wspólnie z firmą Rometron rozwiązanie "SwingStop pro". Ta innowacja dba o jeszcze bardziej precyzyjne prowadzenie belek polowych oraz optymalizację dokładności rozdziału cieczy w nowoczesnych opryskiwaczach ochrony roślin. Drugi srebrny medal został przyznany  dla Amazones SmartService 4.0. Ten serwis obejmuje najnowsze technologie Augmented Reality- oraz Virtual Reality, przyspieszające proces uczenia, szkolenia i napraw w zakresie techniki oraz wsparcie klientów Amazone w wykonywaniu prac konserwacyjnych. Srebrny medal nr. 3 Amazone otrzymała razem z DKE-Data GmbH & Co. KG oraz znanymi producentami techniki rolniczej za agrirouter. Arirouter jest platformą wymiany danych, przez którą rolnicy i przedsiębiorstwa mogą wymieniać wszystkie informacje robocze między swoimi maszynami oraz różnymi aplikacjami oprogramowania rolniczego.

Wyróżniony został również nowy, zaczepiany opryskiwacz UX 01. Redaktorzy czasopism rolniczych Niemieckiego Wydawnictwa Rolniczego dlv oraz ich koledzy z różnych międzynarodowych wydawnictw rolniczych  przyznali mu tytuł „Maszyna roku 2018“.

Pod tym linkiem znajdą Państwo obszerną galerię zdjęć z niedawnych targów Agritechnica.