BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Serwis / Doradztwo

Zadowolenie klientów jest naszym najważniejszym celem.

Stawiamy tutaj na naszych kmpetentnych, niezawodnych przedstawicieli handlowych. Są oni partnerami rolników i przedsiębiorców także w sprawach dotyczących serwisu. Jeśli do rozwiązania są wyjątkowo złożone zagadnienia, do Państwa dyspozycji jest zespół serwisowy AMAZONE. Poprzez link "Poszukiwanie sprzedawcy" bardzo łatwo znajdą Państwo najbliższego partnera serwisowego AMAZONE.

Portal-części zamienne

Ersatzteil-Portal

W portalu części zamiennych AMAZONE mają Państwo swobodny dostęp do katalogów części zamiennych maszyn AMAZONE. Mogą się tu Państwo poinformować w zakresie różnych części zamennych i jeśli to konieczne, bezpośrednio je zamówić.

Program AMAZONE E-Learning

AMAZONE E-Learning Programm

AMAZONE E-Learning oferuje interaktywne szkolenie operatorów, w którym operator poznaje może samodzielnie, poza zwykłym czasem pracy interaktywnie trenować obsługę maszyn na PC lub tablecie.

Serwis nawozowy

DüngeService

Tutaj można sprawdzić w banku danych serwisu nawozowego aktualne wartości nastaw dla rozdziału poprzecznego i dawek aplikacji dla rozsiewaczy nawozów AMAZONE.

Przelicznik wydajności

AMAZONE Leistungsrechner

Przelicznik wydajności AMAZONE pozwala na przeliczanie danych dotyczących  pracy w odniesieniu do decyzji inwestycyjnych.

Wirkstoffmanager ACURA

Wirkstoffmanager ACURA

Unser Programm ACURA hilft Ihnen bei der Zusammenstellung von Spritzmischungen für AMAZONE-Pflanzenschutzspritzen.

Strefa dealera

Händler-Login

Tylko dla partnerów handlowych Amazone: Dostęp do centralnego portalu partnerów handlowych Amazone. 

Portal-Info | Pobieranie

Info-Portal

Prospekty, tabele rozsiewu, linki internetowe i wiele więcej - w portalu Info znajdują się gotowe do bezpłatnego przeglądania i pobierania liczne dokumenty Amazone.

Instrukcje obsługi

Betiebsanleitungen

 Tutaj można znaleźć instrukcje obsługi do swoich maszyn Amazone i bezpłatnie pobrać je jako dokumenty PDF.